Firma

TERNOL to firma oferująca agregaty prądotwórcze i kompleksowe rozwiązania systemów zasilania gwarantowanego. Jesteśmy specjalistami w doborze, serwisie i wynajmie agregatów prądotwórczych.

Proces doboru agregatu prądotwórczego poprzedzamy badaniem potrzeb klienta oraz określeniem charakteru środowiska pracy. Na ich podstawie przygotowujemy indywidualne koncepcje dostosowane do oczekiwań. W zależności od założeń dobieramy optymalne, efektywne rozwiązania. Jako firma z 15-letnim doświadczeniem wykonujemy projekty dla:

  • klientów indywidualnych,
  • przedsiębiorstw,
  • instytucji,
  • urzędów,
  • przemysłu i budownictwa

oraz wszędzie tam, gdzie zapewnienie zasilania jest niezwykle ważne.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, ponieważ każde urządzenie musi być konserwowane i serwisowane, aby mogło działać przez długi czas. Wysokiej jakości materiały eksploatacyjne, które wykorzystujemy przy przeglądach okresowych, zapobiegają usterkom i są gwarancją 100% sprawności agregatów prądotwórczych.

To wszystko jest możliwe dzięki doświadczonemu i zaangażowanemu zespołowi, który tworzy naszą firmę. Dotychczasowe realizacje pozwoliły nam nabyć niezbędną wiedzę i kwalifikacje, aby sprostać najtrudniejszym zadaniom.

Zaufali nam

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka Cookies.

ok